Sázení s extra bonusem

wp ticket restaurant

TICKET RESTAURANT . Tato restaurace umožňuje platbu platební kartou. Používáme WordPress (v češtině). ...
vlastní, gastro (SODEXho PASS, ACCOR servis, Cheque Déjeuner, Edenred Ticket Restaurant) nyní přijímáme i platby kartou MasterCard i Visa, tak i el. stravenkové karty; Cena obědů je jednotná pro jídelnu i pro rozvoz: – oběd i s polévkou 100Kč – oběd
Souhlas se zpracováním osobních údajů. Tímto dobrovolně poskytuji společnosti České aerolinie a.s., IČ: 45795908, se sídlem Evropská 846/176a, Vokovice, 160 00 Praha 6 své osobní údaje, a to výše uvedenou e-mailovou adresu, za účelem zasílání obchodn
V této chvíli bereme veškeré druhy stravenek – Sodexo pass ČR /i elektronické/, Edenred -Ticket restaurant /i elektronické/, Cheqeu dejeneur, Naše stravenka a zároveň přijímáme všechny platební karty.
Naše společnost se zabývá stravovacími službami od roku 2005, kdy začala provozovat restaurant FORT ROXY v Hostivici u Prahy. Postupně k této činnosti přidala rozvoz jídel do firem, školek, nemocnic a nově i do jednotlivých domácností.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
O2 nabízí výhodné volání, rychlý internet a další telekomunikační služby. Jejich kombinací i nákupem on-line ušetříte. Navíc odměňujeme věrné zákazníky.
Zpravodajský web Hospodářských novin. Ekonomika, politika, světové dění, vývoj na trzích, burza, analýzy a názory předních autorů.
Nabízíme on-line bankovnictví, účet eKonto, půjčky, hypotéky, investice a další. Jsme silná banka s dlouholetou tradicí a zkušenostmi na finančním trhu.
HashOne is a powerful multipurpose WordPress Theme that is packed with lots of features for creating a full packaged website that can be used by a business, restaurant, freelancers, photographers, bloggers, education firms, non-profit organization an
Vážení návštěvníci, všechna naše střediska jsou opět otevřená. Děti do 15 let mají v doprovodu dospělé osoby do konce června vstup ZDARMA.