Sázení s extra bonusem

rozhovor výsledky fotbal

- Aktuality

Přátelská utkání mužů AFK Tišnov - rozpis, výsledky. 02.06.2020. ... Novým hlavním trenérem mužů AFK Tišnov se stal Roman Drga, kterého jsme poprosili o rozhovor, jímž by se představil všem lidem,... Český fotbal ukončil všechny amatérské soutěže.

ROZHOVOR: Filip Havrda debutoval v U21 | Futsal |

Český juniorský futsalový reprezentant Filip Havrda byl v září povolán na sraz U19, ale následně byl donominovám ke dvěma duelům reprzeentace U21 proti Portgalsku. Tam si také odbyl premiéru.

- Fotbalový klub Netolice

Rozhovor s Myšákem udělal pěkný rozhovor s Myšákem.Více zde. Výsledky minulého kola. 1.FC Netolice - FK Dynamo Vyšší Brod 16. kolo - 3:1(2:0) Podívejte se na videa, která jsme pro vás vybrali. Některá vám ukáží zajímavé fotbalové triky,

Rozhovor– OFS RAKOVNÍK

Rozhovor: JosefŠkultéty: “Ty ten tým o zápas vedeš jak Bican, když trénoval Kladno. V hospodě napsal sestavu na tácek a poslal ho do kabiny.” Nepřehlédněte první rozhovor v nové sezóně!

1.SC Znojmo FK– oficiální stránky fotbalového klubu

Rozhovor s (nejen) trenérem Milanem Volfem o aktuálním dění v klubu. Místopředseda představenstva a zároveň trenér 1.SC Znojmo FK v jedné osobě, Milan Volf, nám odpovídal na pár otázek. Ptali jsme se nejen na sportovní témata, ale i na projekt 1.SC Z

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Ondřej Bíro: Do velké branky bych nikdy nešel - Opavský a ...

/ROZHOVOR/ Hrával fotbal za pražskou Spartu, první ligu si vyzkoušel v Českých Budějovicích, půl roku oblékal záložník Ondřej Bíro dres Slezského FC Opava. Největšího úspěchu ale dosáhl mezi tyčemi.

Výsledky -

Miroslava Steinhausera jsme požádali o rozhovor a ten nám na všechny otázky s radostí odpověděl. JUDr. Miroslav Steinhauser, 6. 4. 1964, profi trenér mládeže 1. SC Znojmo 1. Jak jste se dostal k fotbalu? Fotbal jsem začal hrát v 7 letech, kdy mě táta

FORTUNA:LIGA

FORTUNA:LIGA– Oficiální internetové stránky 1. fotbalové ligy. Aktuální informace a dění v české nejvyšší fotbalové soutěži.

s námi víte víc

Nejnovější zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.

EuroFotbal - fotbal online, evropský fotbal a fotbalové zprávy

Fotbal je doma na - jsme specialisté na evropský fotbal. Zprávy, výsledky a fotbalové statistiky. Fotbal v Evropě vám přináší EuroFotbal.