pustověty výsledky fotbal

Rakovník – Page 5 – Okresní fotbal

Okresní fotbal. RSS agregátor zpráv z okresního fotbalu. Menu. Středočeský ...

SPORTOVNĚ TECHNICKÁ KOMISE -

Výsledky utkání s tímto mužstvem budou anulovány. • Utkání III. třídy . 201721CA2A2202 Sp. Řevniov – So. Pustověty bude sehráno na základě vzájemné dohody klubů dne 2. 6. 2018 od 14:00. Bez poplatku.

Středočeský | Rakovník | Okresní přebor |

Kněževes - Pustověty 2:3 (1:1) 05.10. 16:00 Kněževes doma přivítala celek z Pustovět, dlouho remízový zápas rozhodl gól až v nastavení a euforie Pustovět může i nadále pokračovat.

Odkazy :: TJČESKÝ LEV KOLEŠOVICE

TJ Sokol Pustověty (III. třída) Sokol Sýkořice (III. třída) TJ Sokol Nové Strašecí (Divize A) Sokol Janov (II. třída) SK Lišany (II. třída) FC 05 Zavidov (1. A třída + III. třída) Baník Lubná (III. třída) FC Jesenice (II. třída) Baník Rynholec (IV. t

C1A Okresní přebor dorostu -

TABULKA. Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav ČK ŽK 1. Sp. Lužná 26 20 5 1 89 : 21 65 ( 26) 2 45 2. ESTA Oráčov 26 20 3 3 105 : 37 63 ( 24) 8 55 3.

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

TJ Sokol Pustověty

Fotbalový klub TJ SOKOL PUSTOVĚTY. HLAVNÍ STRANA; KLUB. Vedení klubu Sokol Pustověty; Historie klubu Sokol Pustověty. Historie klubu; Výstavba hřiště v roce 1974; První mistrovské zápasy; Posvícení 1975; Kronika klubu. ročník 1974 - 1975; Provozní zá

Kompletní výsledky z 20. a 21. 05. 2017 – OFS RAKOVNÍK

Pustověty), 1 6 branek – Dominik Varyš (B. Lubná) 14 branek – Jiří Hošek (Sp. Řevničov), Petr Linc (So. Sýkořice), 11 branek – Václav Krůta (TJ Roztoky A), 1 0 branek – Petr Králička (Sj. Chrášťany), Václav Bičovský (So. Pustověty), Jan Fujera (Sp. Ř

- OFS Rakovník - Football association of Czech ...

Official server - Football association of Czech Republic. You can find here and read best news, all informations, fixtures and results of all leagues in Czech Republic

Historie Sokola Pustověty

fotbalový klub TJ Sokol Pustověty, okresní přebor Rakovník, historie fotbaloveho oddilu sokol pustovety

TJ Sokol Pustověty - TJ Sokol Mšec, 8.kolo , Středočeský ...

Uběhla půl hodina hry a následná dvouminutovka byla pro Pustověty hodně mizerná. Ve 30. minutě těžil z přečíslení Zeman - 1:1. Minutu poté dostal příliš prostoru Jurgovski a obrat byl dokonán - 1:2. Během dvou minut tak rozhodla Mšec o poločasovém ve