Sázení s extra bonusem

ifortuna prima news živě

Byla zvyklá moderovat pořady pro miliony diváků, teď má jen zlomek někdejší sledovanosti. Pořad Silný hlas moderátorky Markéty Fialové na novém zpravodajském kanálu CNN Prima News patří podle detailních dat, která má k dispozici, k těm nejmén
Dosavadní ředitel zpravodajství skupiny Prima, Martin Ondráček, odstoupil z osobních důvodů ze své funkce k 30. 11. 2019 a jeho pozice zaniká. Redakce bude vedena Redakční radou CNN Prima News ve složení: ředitelka News Production Eliška Čeřovská, ře
FTV Prima to je vaše rodinná televize. Seriály, pořady, recepty, soutěže, vychytávky a televizní program on-line na - je na co se dívat.
CNN Prima News nebude jen televize, Prima celý projekt označuje za zpravodajskou platformu. Počítá se s vysíláním po internetu a online servisem na webu a v aplikacích včetně HbbTV. V pořadí devátý kanál skupiny Prima získal licenci 25. června 2019.
SLEDUJTE HLAVNÍ ZPRÁVY NA CNN PRIMA NEWS. CNN Prima NEWS. 5.5K views · Today. 6:46. Živě: Voda se valí Heřmanovým Městcem. ... SLEDUJTE ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY NA CNN PRIMA NEWS. CNN Prima NEWS. 3.7K views · Yesterday. Related Pages See All. CNN. 36,143,6

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
SLEDUJTE HLAVNÍ ZPRÁVY NA CNN PRIMA NEWS ŽIVĚ. Zpravodajství FTV Prima. Zhlédnutí (10 tis.) · 31. května. Související stránky Zobrazit vše. Prima. 195 237 Followers · TV kanál. Lidl Česká republika. 760 080 Followers · Maloobchodní společnost. ČT24.
Happy hours na tikety! Buďte ve správný čas na správném místě a užijte si naše Happy Hours. Vydejte se během šťastných hodinek na naše stránky a využijte náramné kurzové zvýhodnění!
ŽIVĚ. 17.11.2019 Zpět na Zpravodajství FTV Prima. Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek. Vypůjčeno ... CNN Prima NEWS: Nečekaný tah kvůli novému dokumentu, HLAVNÍ ZPRÁVY odstartuje moderátorská dvojice Veronika Kubíčková a Pavel Štrunc.
Nezapomeňte, že kanál CNN Prima NEWS můžete také sledovat živě na webu a to jak na počítači, tak ve svém telefonu nebo tabletu, a jak jsme již zmiňovali, je dostupná po stisknutí červeného tlačítka v HbbTV. Kromě toho zde můžete sled
Přečtěte si o tématu Televize Prima. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Televize Prima, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Televize Prima.