Sázení s extra bonusem

fotbal news egypt

Fotbal Egypt - egyptská liga, live výsledky livescore

Fotbalové live výsledky: Egypt - egyptská liga. Fotbal livescore Egypt - egyptská liga a výsledky z více než 1000 fotbalových lig, pohárů a turnajů.

Fotbal : Egypt vs. Ghana :: Timeouttip

Vlastním gólem poslal Egypt do kolen Wael Gomaa. Jiskru naděje vykřesal proměněným pokutovým kopem v 41. minutě asi nejlepší hráč faraonů Mohamed Aboutrika, který snížil na 2:1. Útočník Spartaku Moskva Abdul Waris ještě do poločasu dal...

fotbal tabulky egyptě

Liverpoolu po dvou soutěžních porážkách v 29. kole anglické ligy porazil po obratu Bournemouth 2:1. Tomáš Souček nastoupil za West Ham od 81. minuty. Tomáš Souček střídal v zápase na hřišti Liverpoolu v 47.

Egypt: Fotbalový trenér slavil vítězný gól, euforie ho zabila...

Chvíle intenzivní radosti se ve zlomku okamžiku proměnily v tragédii. Trenér egyptského fotbalového týmu Al Magd slavil vítězný gól v nastavení na konci zápasu tak intenzivně, až ho postihla srdeční zástava.